Follow by Email

Monday, January 19, 2015

Kas vis dėlto yra labiau awesome?

Jau lygiai 3 mėnesiai kaip esu namie, Europoje. Nepasakyčiau, kad šis laikotarpis buvo lengvas, iš tiesų kartais buvo net labai labai sunku. Vėl pratinuosi gyventi pagal čia priimtus standartus.

Kanadoje mokiausi būti super mandagi ir atsiprašinėti dėl niekų, o dabar nuo to tenka atsiprasti, nes jau baigiu užknisti visus su visais SORRY reikia nereikia.

Kanadoje eiti per gatvę degant raudonam šviesoforo signalui atrodo įžulu ir nepriimtina, o čia, atvirkščiai, atrodai lopas, jei neini per gatvę, kai netoliese nematyti atvažiuojančių automobilių.

Kanadoje vakaras baigiasi išgėrus du bokalus alaus, o čia jis net nelaikomas prasidėjusiu.

Kanadoje rūkyti viešoje vietoje yra nepriimtina, o čia išpūsti dūmus kitam į veidą yra visai normalu. Ten rūko 1 iš 10, čia tik 1 iš 10 to nedaro.

Kanadoje aplink visi šypsosi ir yra malonūs, o čia iš tolo lengvai galima pastebėti visus savo priešus.

Kanadoje visiškai netoleruojama bet kokia diskriminacija, o čia anekdotai apie kitas religijas ar mažumas yra patys geriausi.

 Kanadoje viskas matuojama pinigais, o čia apie tai, esant draugystei, negali būti nė kalbos.

Kanadoje vaikščioti su timpom, kedais ar flip-flopais visur ir visada yra cool, o čia rengti praėjusio sezono drabužiais yra ne lygis.

Kanadiečiai viską hiperbolizuoja ir jaučiasi be galo awesome, europiečiai, atvirkščiai, dažniausiai viską nuvertina ir randa vietų, kur dar galėtų pasitempti.

Kanadoje žmonės yra individualistai, daug keliauja, mokosi visą gyvenimą, vengia įsipareigojimų, europiečiai vertina šeimą, ilgalaikius santykius, yra sėslūs.

Ir iš tiesų, kad ir kaip ilgiuosi Kanados gamtos ir ten paliktų draugų, džiaugiuosi, kad vėl gyvenu Europoje. Buvau pasiilgusi sarkastiškų juokelių, tikrų emocijų, gero maisto ir kokybiškų renginių. Čia kur kas labiau jaučiuosi kaip namie :) O ir mama netoli!