Follow by Email

Sunday, January 5, 2014

Aš niekada dar nesimaudžiau Misisipėj... Savaitgalis Vistleryje

Praėjusią savaitę dirbau daug. Dirbau dirbau, dirbau dirbau... Ir dar dirbau... Jaučiausi nusikalusi kaip kalė. Po tokios sunkios savaitės tikrai buvau nusipelniusi gero poilsio, nesvarbu kiek dolerių palengvės mano kišenė.

Savaitgalį praleidau Vistleryje - viename gražiausių ir brangiausių slidinėjimo kurortų Kanadoje. Slidinėti neslidinėjau, tačiau pamačiau, išbandžiau ir patyriau tai, ko dar niekada nesu mačiusi, bandžiusi ir tyrusi. Ir man tai patiko. Man patinka pirmi kartai, nes tuomet jaučiu, kad gyvenu.

Snieguoti tik žurnaluose matyti Kanados kalnai ir vingiuoti keliai, Skandinaviškas SPA, vietiniai barai ir kavinės, vietos, kuriose vyko žiemos Olimpinės žaidynės 2010 m., užburianti atmosfera... Ir negaila nė vieno išleisto cento. O jų išleidau tikrai nemažai. Nenuostabu, kai vien vidutinė pica kainuoja 70 Lt. Kai matai tokį grožį aplink, supranti, kiek dar daug nematei! Juk pasaulis neapsiriboja vien Europa ir Kanada. Kiek dar daug noriu visko išbandyti! Ir darosi liūdna, kai supranti, kad pirmiems kartams vieno gyvenimo neužteks.